Jeśli stoisz przed decyzją o rozwodzie i zastanawiasz się co dalej?

Szukasz informacji, które pozwolą Ci uporządkować wiedzę i ustalić dalszy plan działania?

Nie wiesz jak? Nie masz pojęcia od czego zacząć? Co wziąć pod uwagę i jak się w ogóle przygotować?

Nie jesteś pewna czego możesz oczekiwać od rozwodu i jak to może wpłynąć na życie Twoje i Waszych dzieci?

A lęk o dalsze jutro Twoje i Waszych dzieci wzbudza Twój niepokój?

Chciałabyś zminimalizować stres związany z rozwodem i zyskać większą pewność siebie? I pewność, że zrobiłaś wszystko by zabezpieczyć przyszłość swoją i Waszych pociech?

Potrzebujesz wskazówek, dzięki którym ułożysz strategię i cel rozwodowy?

To już nie musisz szukać dalej!

Ten Workbook pomoże Ci znaleźć odpowiedź na te i inne pytania, na jakie się natkniesz podejmując decyzję o rozstaniu.

165 stron materiałów. I ponad 100 pytań, które pozwolą Ci rozwieść się mądrze.

ebook rozprawa rozwodowa

daj sobie szansę

„Mądry Polak po szkodzie”. Znasz to? Zapewne.

To popularne powiedzenie oznacza tyle, ze zazwyczaj musimy najpierw czegoś doświadczyć, by ponownie tego samego błędu nie popełnić.

Tyle tylko, że statystycznie, rozwód nie jest jednak na tyle powtarzalnym przeżyciem, by na kanwie własnych doświadczeń nauczyć się jak następnym razem postąpić, a jakich ruchów raczej unikać.

Decyzja o rozwodzie nie należy też ani do łatwych, ani do przyjemnych. A on sam jest ogromnym wyzwaniem emocjonalnym i formalnym. Głównie, na samym początku. Dlatego, tak istotne jest byś próbowała działać według określonego planu, by nie popełnić błędów, które trudno będzie później naprawić. Działać od razu.

Dlaczego? Bo to właśnie wtedy, zanim sprawa wyląduje w sądzie, decyzje jakie podejmiesz i wybory, jakich dokonasz zdeterminują to, w jaki sposób się rozwiedziesz i co czeka Cię w najbliższych miesiącach.

To wówczas, czyli przed złożeniem pozwu, należy wszystko dobrze przemyśleć i zastanowić się: w jakim punkcie się znajduję? Czego chcę? W jaki sposób mogę to uzyskać?A następnie wszystko dokładnie zaplanować i ułożyć w taki sposób, by osiągnąć efekt, na jakim Ci zależy. Czyli po prostu się przygotować. By podjąć właściwe kroki.

Ale jak? Skąd czerpać wiedzę, jak do tego podejść?

Zaraz Ci wszystko wyjaśnię. Ale najpierw chciałabym byś zapamiętała, że nigdy, ale to nigdy nie należy zostawiać spraw przypadkowi, bo możesz srogo się rozczarować. Rozwód to wydarzenie, które będzie miało długofalowe skutki i to nie tylko dla nas, ale również dla naszych dzieci, jeżeli takie posiadamy. To naprawdę niezwykle istotny etap Twojego życia. Który może je zmienić w sposób, jaki Ci się nie spodoba. O ile nie zrobisz nic. Dlatego właśnie – musisz przejąć inicjatywę

Brzmi skomplikowanie? Nie musi tak być.

Pod warunkiem, że do rozwodu podejdziesz ze spokojem połączonym z myśleniem strategicznym – by pochopne działania nie odbijały się echem przez wiele kolejnych lat, czy nawet resztę Twojego życia. Nie wierzysz?

To chodź, zdradzę Ci sekret.

 

W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie…, a o to, by nauczyć się tańczyć

w deszczu.

 

Vivian Green

dlaczego workbook?

Workbook pomoże Ci zmienić Twoje nastawienie do rozwodu i przejść z większym spokojem przez ten trudny czas. Może się stać Twoją trampoliną do nowego, lepszego życia – na Twoich warunkach.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że stając w obliczu rozwodu nachodzą Cię rozmaite myśli i liczne pytania, na które nie zawsze łatwo znaleźć odpowiedzi. Nawet takie… czy to już ten moment? Do tego często dochodzi stres spotęgowany obawą o to, co dalej. Szczególnie duży, gdy to kompletnie nowa dla Ciebie i zaskakująca sytuacja.

Stąd też, to co warto uświadomić sobie na początku, to to, że nie Ty jedna mierzysz się z tymi dylematami, zastanawiając się co zrobić. Czując się zagubiona w gąszczu sprzecznych informacji. Na szczęście, ten chaos da się, a przede wszystkim trzeba opanować. By nie tylko przejść przez to doświadczenie jak najmniej boleśnie, ale i by zaprojektować bezpieczną i spokojną przyszłość… dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nie wierzysz?

A gdybym Ci powiedziała, że możesz stać się Panią swojego losu, wziąć sprawy w swoje ręce i przejść przez rozwód nie tylko z pewnością, ale i na własnych zasadach?

Jak? Korzystając ze sprawdzonej wiedzy.

Dzięki niej, unikniesz błędów, które nie tylko mogą przysporzyć dodatkowego stresu, ale i niepotrzebnie skomplikować i wydłużyć całe postępowanie. A możesz kroczyć przez rozwód w sposób świadomy i bezpieczny. Mając odpowiednie NARZĘDZIA.

Pozbądź się Stresu i Niepewności.

Odzyskaj Spokój i Kontrolę.

Dlatego, stworzyłam dla Ciebie Workbooka, który pomoże Ci zmienić Twoje nastawienie do rozwodu i przejść z większym spokojem przez ten trudny czas. Workbooka, który może się stać trampoliną do nowego, lepszego życia.

To niezbędne narzędzie dla każdego kto przechodzi przez rozwód. Bo pomoże Ci go zaplanować w najdrobniejszych szczegółach. A nawet uzyskać rozwód na pierwszej rozprawie.

Dzięki nim, stworzysz swoją indywidualną mapę myśli, która pomoże Ci uporządkować informacje na temat rozwodu, życia po nim i oczekiwań z nim związanych. A następnie wszystko dokładnie zaplanować. 

Niezależnie od tego, czy dopiero rozważasz rozwód, czy już jesteś w trakcie tego procesu – te materiały będą dla Ciebie nieocenionym wsparciem, jeśli chciałabyś przejść przez to doświadczenie w sposób bezpieczny, pewny i na Twoich warunkach.

Workbook to nie tylko źródło bezcennej wiedzy – to klucz do spokojnego i pewnego siebie rozstania się z przeszłością.

Otrzymasz nie tylko merytoryczne zaplecze, ale i praktyczne oraz co istotne – sprawdzone wskazówki, które sprawią, że poczujesz się pewniej, gotowa stawić czoła wyzwaniom, jakie przed Tobą stoją. Dzięki nim przekonasz się, że rozwód nie musi być wcale tak stresującym i przerażającym doświadczeniem. Bo będziesz wiedziała, co powinnaś zrobić.

Nie będziesz musiała już tracić czasu na przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu niepewnych informacji. Skorzystasz ze sprawdzonych materiałów, które ułatwią Ci rozwód i pomogą sprawnie zakończyć ten rozdział oraz wkroczyć w nowy, lepszy etap Twojego życia.

ten workbook jest dla Ciebie, jeśli:

^

Stoisz przed decyzją o rozwodzie i zastanawiasz się co dalej?

^

Nie masz pewności od czego zacząć, co wziąć pod uwagę, jak się w ogóle przygotować?

^

Szukasz informacji, które pozwolą Ci uporządkować wiedzę i ustalić dalszy plan działania.

^

Wertujesz internet i masz wątpliwości, czy informacje, które znajdujesz są odpowiednie. I dotyczą Ciebie.

^

Nie chcesz już tracić czasu. Poszukujesz konkretnych wskazówek i wsparcia.

^

Nie wiesz, czego możesz oczekiwać od rozwodu i jak może on wpłynąć na życie Twoje i Waszych dzieci.

^

Potrzebujesz wskazówek, dzięki którym ułożysz strategię i cel rozwodowy.

^

Chcesz szybko sformalizować rozwód, ale nie masz pewności, jak się w zasadzie za to zabrać i co powinnaś wziąć pod uwagę.

^

Chcesz zakończyć nieudane małżeństwo i zacząć nowy rozdział będąc pewną, że korzystasz ze sprawdzonego źródła informacji.

^

Chcesz skorzystać z wiedzy, która zwiększają szanse na sprawnie przeprowadzone postępowanie.

^

Chcesz zmniejszyć stres związany z rozwodem i zyskać pewność siebie.

Czego dowiesz się z Workbooka?

Przekonasz się, na co szczególnie należy zwrócić uwagę, gdy planujesz rozwód. I zrozumiesz dlaczego.

Poznasz kluczowe aspekty rozwodu, co pomoże Ci w bardziej świadomym i racjonalnym podejmowaniu decyzji oraz działaniu.

Dowiesz się, o czym sąd musi orzec w rozwodzie, a o czym decyduje jedynie na nasz wniosek, co ułatwi Ci dalsze działanie.
Poznasz konkretne pytania, na które musisz sobie odpowiedzieć planując rozstanie.
Dowiesz się, jakich błędów unikać, planując rozwód i ustalając swoje oczekiwania i jakie mogą być ich konsekwencje, dla Ciebie i dzieci.
Nauczysz się jak zdefiniować swój cel rozwodowy i dowiesz się dlaczego jest taki ważny.

Przekonasz się, co może mieć kluczowe znaczenie, by osiągnąć rezultat, na jakim Ci zależy i dlaczego.

Otrzymasz informacje po co rozmawiać z małżonkiem na temat rozwodu i jakie są zalety tego rozwiązania.

Poznasz dowody, jakie warto przedstawić starając się wykazać swoje racje (w tym zdradę, kwestię władzy rodzicielskiej, kontaktów, alimentów).

I wiele, wiele innych!

 CO DA CI TEN PORADNIK?

Pozwoli Ci obrać właściwy kierunek, pomagając uporządkować myśli i plany.

Wyposaży Cię w niezbędne narzędzia, aby ułatwić Ci podejmowanie świadomych decyzji.

Pomoże Ci zebrać wszystkie niezbędne informacje i dokładnie się przygotować na wszelkie wyzwania jakie niesie ze sobą rozwód.

Pomoże Ci skonstruować przemyślaną strategię rozwodową, która pozwoli Ci działać zdecydowanie i skutecznie.

Zyskasz wiedzę, jakie konkretnie kroki należy podjąć podejmując decyzję o rozwodzie i przygotowując się do niego.
Będziesz wiedzieć, co zrobić, by zabezpieczyć swoje prawa przed i w trakcie rozwodu oraz w jakich działań się wystrzegać i czemu.
Nauczysz się jak budować strategię rozwodową najlepszą dla Ciebie i Waszych dzieci.
Zdobędziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym nie tylko będziesz się czuła pewniej, ale i skutecznie zawalczysz o swoje.

Otrzymasz dostęp do wiedzy praktyka rozwodowego z ponad 15 letnim doświadczeniem, dzięki której śmiało stawisz czoła temu, co niesie ze sobą rozstanie.

Przekonasz się, że rozwód wcale nie musi być bardzo skomplikowanym i przytłaczającym doświadczeniem.

Zyskasz pewność, jakiej Ci brakowało. I spokój, że wszystko spokojnie przemyślałaś i zaplanowałaś. I nic Ci nie umknęło.

I wiele, wiele innych!

Dlaczego jeszcze warto?

Przygotowując się do rozwodu, ale i w jego trakcie możesz doświadczać kompletnie skrajnych uczuć, jak: złość, żal, przytłoczenie, zagubienie, często wstyd, a niejednokrotnie także strach.

Takie emocje są zupełnie normalne.

Każdy rozwód jest trudny i łatwo pogubić się w tej sytuacji, szczególnie gdy towarzyszą nam silne emocje. W tym uczucie przytłoczenia i obawa o jutro.

Nie wiemy czego możemy się spodziewać, na co zwracać uwagę, czy nawet jak się przygotować do konfrontacji na sali sądowej. Ale te emocje też powodują, że łatwiej wtedy popełnić kolosalne błędy.

Ale może być całkowicie inaczej. Możesz przejść przez rozwód silna, opanowana i pewna siebie.

Kluczem jest PRZYGOTOWANIE, co często jest bagatelizowane. A to poważny błąd.

Pokażę Ci, że rozwód nie musi być wcale taki straszny i wyda się dużo łatwiejszy.

Jeśli chcesz działać i wziąć sprawy w swoje ręce, a także nabrać pewności siebie i pozbyć się stresu związanego z nim, to te materiały są właśnie dla Ciebie.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Sosnowiec Adwokat Marta Szkliniarz

Nazywam się Marta Szkliniarz, jestem adwokatem i mediatorem. Już od ponad 15 lat pomagam  budować bezpieczną i stabilną przyszłość Twoją i Twojej rodziny. I osiągnąć wytyczone cele. Jestem praktykiem z krwi i kości. Zaufały mi tysiące osób. Także w sprawach rozwodowych.

Stąd też, prowadzenie sprawy rozwodowej, czy wizyta w sądzie to dla mnie dzień powszedni. Prowadziłam setki jeśli nie tysiące różnych spraw, a z pewnością spędziłam tysiące godzin na sali sądowej. Zatem, jak się domyślasz, wiele już widziałam i słyszałam. Także, jak osoby stawiające swoje pierwsze kroki w sądzie – popełniają błędy, a wręcz szkodzą sobie – nieświadome praw i obowiązków. A gdyby je znały?

Nie jestem niestety w stanie osobiście pomóc każdemu. Chociaż bardzo bym chciała. Pomyślałam jednak, że mogę się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w inny sposób – stąd m.in. pomysł na pakiety materiałów rozwodowych, będące efektem mojego doświadczenia, z których z resztą sama korzystam. A także i tego Workbooka.

Dzięki niemu, zyskasz dostęp do wiedzy, która pozwoli Ci w sposób świadomy podejść do rozwodu. Tak, żebyś nie dała się zaskoczyć i przeszła przez niego ze spokojniejszą głową. Bez strachu przed tym co nowe i nieznane.

Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze będzie to proste, szczególnie gdy dodatkowo paraliżuje Cię strach i niepokój przed tym, co przyniesie jutro.

Ale jestem przekonana, że po przeczytaniu tego Workbooka i po odpowiedzeniu sobie na wszystkie pytania, jakie dla Ciebie przygotowałam, nie tylko znajdziesz w sobie siłę, by sprostać temu, co Cię czeka, ale i wejdziesz w nowy rozdział swojego życia ze świadomością i pewnością, której Ci dotąd brakowało. A która jest kluczowa by osiągnąć cele, na których Ci zależy. I życie, po rozwodzie, o jakim marzysz.

I będziesz do tego dobrze przygotowana.

Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Powodzenia i miłej lektury!

Marta Szkliniarz

Tylko Ty możesz dać sobie szansę na to wszystko.

workbook

„Rozwód: zrób to dobrze”

Weź sprawy w swoje ręce. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem.

ebook rozprawa rozwodowa

Kontakt

Rozwód.Alimenty.Kontakty z dzieckiem.Władza rodzicielska.Spadek.Podział Majątku.Prawo pracy

kontakt

  DANE KONTAKTOWE

  N

  zajrzyj koniecznie też tutaj

  adres

  ul. Małachowskiego 9/4

  41-200 Sosnowiec

  v

  kontakt

  tel. (+48) 530 068 508

  tel./fax (+48) 32 293 60 80

  e-mail: kancelaria@adwokat-sosnowiec.eu

  Pin It on Pinterest

  Share This