Ograniczenie odpowiedzialności

Rozwód.Alimenty.Kontakty z dzieckiem.Władza rodzicielska.Spadek.Podział Majątku.Prawo pracy

prawo rodzinne

bez tajemnic

czyli praktyczne informacje i wskazówki na temat tego, jak skutecznie zadbać o swoje prawa w sprawach rodzinnych

{

Użytkowniku

Proszę Cię byś miał świadomość, że zapoznając się z treścią mojego Bloga znajdującego się pod adresem https://prawodzinnebeztajemnic.pl, w szczególności treścią artykułów, jakie na nim zamieszczam, rozumiesz i akceptujesz, że cel tego Bloga ma charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny i treści, jakie tu znajdziesz nie mogą zostać uznane za poradę prawną, opinię prawną, wykładnię prawa, ani jakąkolwiek usługę prawną w jakiejkolwiek sprawie. Nie mogą być też podstawą do podejmowania decyzji w konkretnych, indywidualnych sytuacjach. Nie budują także relacji klient – prawnik.

Informacje te mają jedynie charakter bardzo ogólny, aktualny na dzień sporządzenia wpisu. Są efektem mojej wieloletniej praktyki, ogólnych spostrzeżeń, przemyśleń oraz wniosków jakie poczyniłam na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Nie ponoszę też odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na Blogu przez inne osoby trzecie.

Każda sprawa, także Twoja, jest jednak inna i wyjątkowa. A w związku z tym może wymagać podjęcia indywidualnie dostosowanych działań. Odpowiednich do danej sytuacji. Nie mogę zagwarantować, że informacje oraz wskazówki, jakie tu znajdziesz, będą aktualne i przydatne w każdym stanie faktycznym i w każdym czasie. Sytuacja prawna, czy proces sądowy bywają jednak bardzo dynamiczne, a zwroty akcji czy stany faktyczne wpływające na ogólny przebieg i wynik sprawy bardzo różnorodne. I często nie do przewidzenia.

Dlatego nie ponoszę odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających z ich interpretacji w konkretnej sprawie, zastosowania lub braku zastosowania, bez porady prawnej. Informacje i wskazówki, jakie tu znajdziesz, nie uwzględniają bowiem złożoności pojedynczych sytuacji, które w każdym wypadku wymagają indywidualnej i wnikliwej analizy. A ja zastrzegam sobie prawo do zmiany treści Bloga, w szczególności w sytuacji zmiany prawa, orzecznictwa, poglądów, interpretacji, czy praktyki. Wpisy mogą być w konsekwencji w stosowny sposób modyfikowane, w każdym czasie. Wykorzystujesz zatem opublikowane treści na własną odpowiedzialność.

Pamiętaj, określenie Twojego położenia, czy ustalenie Twojej sytuacji prawnej, czy wreszcie udział w procesie sądowym może wymagać odpowiednio skrojonej strategii i prawie zawsze konsultacji prawnej. I należy każdorazowo rozważyć jej zasięgnięcie by ustalić i ocenić Twoją sytuację prawną, a co za tym idzie przygotować konkretny plan działania, czy odpowiednią strategię – ułożone pod twoją indywidualną sprawę. Jeśli są ku temu podstawy.

 

  Kontakt

  Rozwód.Alimenty.Kontakty z dzieckiem.Władza rodzicielska.Spadek.Podział Majątku.Prawo pracy

  kontakt

   DANE KONTAKTOWE

   N

   zajrzyj koniecznie też tutaj

   adres

   ul. Małachowskiego 9/4

   41-200 Sosnowiec

   v

   kontakt

   tel. (+48) 530 068 508

   tel./fax (+48) 32 293 60 80

   e-mail: kancelaria@adwokat-sosnowiec.eu

   Pin It on Pinterest

   Share This