O mnie

Rozwód.Alimenty.Kontakty z dzieckiem.Władza rodzicielska.Spadek.Podział Majątku.Prawo pracy

prawo rodzinne

bez tajemnic

czyli praktyczne informacje i wskazówki na temat tego, jak skutecznie zadbać o swoje prawa w sprawach rodzinnych

Kim jestem?

Nazywam się Marta Szkliniarz. Jestem Adwokatem i Mediatorem Sądowym.

Już od ponad 15 lat pomagam osobom takim jak Ty przejść przez najtrudniejsze chwile w ich życiu. I osiągnąć zamierzone cele. To moja misja.

Działam na terenie całego kraju, chociaż swoją kancelarię prowadzę w Sosnowcu. Uzyskała ona od Centrum Mediacyjnego Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie certyfikat “Kancelaria przyjazna mediacji“. 

Towarzyszę i wspieram w najważniejszych życiowych sprawachNie tylko rodzinnych i cywilnych, ale i w skomplikowanych sporach majątkowych, sprawach karnych czy konfliktach na linii pracodawca – pracownik. Moimi Klientami są także przedsiębiorcy.

Słucham historii, konsultuję, doradzam, uczciwie oceniam szanse. Przygotowuję indywidualne strategie, przewiduję działania przeciwnika, poszukuję najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań, także polubownych. Reprezentuję przed sądem lub innym organem.

Działam dynamicznie.  Zależy mi na tym, by Klient otrzymał kompleksowe, szybkie i efektywne rozwiązanie danego problemu dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań.

Po to by mógł skupić się na sobie, swojej rodzinie, swoim biznesie, a nie na problemie, z którym do mnie przychodzi.

W sposób stanowczy i odpowiedzialny bronię Twoich praw. Zawsze.

Jako prawnik z wieloletnią praktyką i wszechstronnym doświadczeniem, zdobywanym w renomowanych śląskich kancelariach, doskonale rozumiem problemy z którymi mierzysz się na co dzień.

Pozwala mi to na prowadzenie spraw trudnych i mocno skomplikowanych. I na stosowanie śmiałych, często niestandardowych rozwiązań. Zawsze jednak pracuję w oparciu o najwyższe standardy profesjonalne i etyczne. Moim atutem jest też skrupulatność i dociekliwość.

A dzięki doświadczeniu i stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, także międzynarodowych, jestem w stanie w sposób rzetelny zmierzyć się z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym i nietypowym problemem.

Bo chcę Ci pomóc, najlepiej jak to możliwe.

Co mnie wyróżnia?

w

Zrozumienie

Relacje z Klientem opieram na zaufaniu. Chcę być Twoim partnerem i zaufanym doradcą, który nie tylko tłumaczy przepisy i odpowiada na pytania. Ale też stoi u Twojego boku, zawsze gdy wymaga tego sytuacja. Dlatego prócz całej mojej wiedzy i doświadczenia możesz liczyć także na pełne zrozumienie i empatięBo chcę Ci zapewnić oparcie, komfort i bezpieczeństwo. I jednocześnie pomóc tak, by osiągnąć jak najlepszy dla Ciebie rezultat.

Precyzja

Nie pozwalam na rutynę. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie i poszukuję rozwiązań “szytych na miarę”. Staram się myśleć nieszablonowo. I zwracam uwagę na detale. Bo czasem z pozoru nieistotny szczegół może zmienić bieg wydarzeń.

Zaangażowanie

Wiem, że sprawa, z którą do mnie przychodzisz jest dla Ciebie ważna. Dla mnie również, dlatego każdą prowadzę z równym zaangażowaniem.  I dokładam wszelkich starań by zakończyć ją po Twojej myśli. Zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Niezależnie od problemu, z którym do mnie przychodzisz. Do końca będę bronić Twoich praw i strzec Twoich interesów, najlepiej jak potrafię.

Moja misja

Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam pomagać, więc wybór prawa rodzinnego, jako jednej z moich specjalizacji był oczywisty. Sprawy rodzinne to nie tylko sprawy o rozwód, czy o alimenty. To także sprawa spadkowa, o podział majątku, a także ta, w której ZUS odmówił Ci prawa do zasiłku albo pracodawca naruszył Twoje prawa kobiety w ciąży. Często, a nawet coraz częściej, bywa nią także sprawa karna. 

W sprawach tych, ludzie zazwyczaj przychodzą do mnie w kryzysie, w ważnym dla nich momencie życia. Zatem wszystkie one wymagają delikatności i dyskrecji, ale też wsparcia, empatii i zaufania, które są mi bardzo bliskie.

To także jedne z najtrudniejszych spraw, bo bywa, że towarzyszą im ogromne emocje, więc wiele osób wstydzi się skorzystać z osobistej pomocy prawnika. Uwierz, to nie jest rzadkość. Co gorsza, nie wie też dokładnie, jakie przysługują im prawa, co mogą zrobić w danej sytuacji. A z uwagi na wspomniane emocje, częściej popełniają błędy, które komplikują ich sytuację nie tylko prawną, ale i osobistą.

Dlatego stworzyłam tego Bloga, by w przystępny sposób pokazać Ci, że konkretne zagadnienie, które wydaje się na pozór skomplikowane, może mieć bardzo proste rozwiązanie.

Wierzę, że prawo powinno służyć przede wszystkim Tobie, dlatego dzielę się tutaj moim doświadczeniem i wiedzą, którą uważam za kluczową z życiowego punktu widzenia. Na moim blogu znajdziesz wiele rozwiązań i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu prawa rodzinnego.

Pamiętaj, że jeśli podczas lektury tego Bloga stwierdzisz, że potrzebujesz mojej pomocy, skontaktuj się ze mną!

Jestem po to, żeby Ci pomóc.

Pozdrawiam serdecznie,

Adwokat Marta Szkliniarz

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy?

napisz do mnie lub zadzwoń

Kontakt

Rozwód.Alimenty.Kontakty z dzieckiem.Władza rodzicielska.Spadek.Podział Majątku.Prawo pracy

kontakt

  DANE KONTAKTOWE

  N

  zajrzyj koniecznie też tutaj

  adres

  ul. Małachowskiego 9/4

  41-200 Sosnowiec

  v

  kontakt

  tel. (+48) 530 068 508

  tel./fax (+48) 32 293 60 80

  e-mail: kancelaria@adwokat-sosnowiec.eu

  Pin It on Pinterest

  Share This