Jesteś w trakcie rozwodu?

A może dopiero go planujesz?

Obawiasz się rozprawy rozwodowej?

Nie wiesz, co Cię czeka?

Zapraszam Cię na wyjątkowy webinar.

Dla wszystkich osób, które nie chcą iść na żywioł i pozostawić wszystkiego przypadkowi

Dla tych, którzy chcą działać i mieć bezpośredni wpływ na wynik swojej sprawy

 

A także pozbyć się lęku związanego z nieznanym

Czyli po prostu pragną w sposób świadomy przejść przez proces rozwodowy, będąc do niego dobrze przygotowanym

 

W ciągu 60 minut opowiem Ci

o 5 najczęstszych błędach

popełnianych w czasie rozwodu.

Zapisując się:

Z

Poznasz odpowiedź na pytanie jakich błędów unikać i jakie mogą być ich konsekwencje, także długofalowe – dla Ciebie i Twoich dzieci

Z

Dowiesz się, co może mieć kluczowe znaczenie, by osiągnąć rezultat, na jakim Ci zależy i dlaczego

Z

Poznasz ważne aspekty rozwodu, co pomoże Ci w bardziej świadomym i racjonalnym podejmowaniu decyzji

Z

Zyskasz wiedzę, jakie prawa Ci przysługują i jak o nie zadbać w czasie procesu rozwodowego

Z

Zrozumiesz, jakie znaczenie może mieć rozprawa rozwodowa i to, co się na niej wydarzy w kontekście ostatecznego wyniku Twojej sprawy i wyroku, jaki zapadnie

Z

Zdobędziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym nie tylko będziesz się czuła pewniej, ale i skuteczniej zawalczysz o swoje

Z

Przekonasz się, że ani rozwód, ani rozprawa rozwodowa wcale nie muszą być skomplikowanym, czy przytłaczającym doświadczeniem

W trakcie rozwodu możesz doświadczać kompletnie skrajnych uczuć, jak złość, żal, przytłoczenie, zagubienie, często wstyd, a niejednokrotnie także strach.

Chcę żebyś wiedziała, że to zupełnie normalne. Nie Ty jedna znajdowałaś się w tym samym miejscu, mierząc się z takimi samymi lękami i obawami.

Każdy rozwód jest trudny i łatwo pogubić się w tej sytuacji, szczególnie gdy towarzyszą nam silne emocje. W tym uczucie przytłoczenia i obawa o jutro.

Nie wiemy czego możemy się spodziewać, na co zwracać uwagę, czy nawet jak się przygotować do konfrontacji na sali sądowej.

Ale wcale nie musi tak być.

Pokażę Ci inne rozwiązanie, dzięki któremu rozwód nie będzie już wcale taki straszny i wyda się dużo łatwiejszy.

Jeśli chcesz działać i wziąć sprawy w swoje ręce, a także nabrać pewności siebie i pozbyć się stresu związanego z nieznanym, to ten webinar jest dla Ciebie.

Jak będzie wyglądało spotkanie?

j

Zapisz się na webinar

Wypełnij formularz zapisu i wyślij go. Następnie koniecznie potwierdź zapis – poprzez otrzymaną ode mnie wiadomość, sprawdź proszę folder spam.

Najpóźniej w dniu spotkania otrzymasz link do transmisji.

Nie możesz obejrzeć na żywo?

Wszystkie zapisane osoby otrzymają maila z dostępem do nagrania. Nagranie będzie dostępne za darmo przez 48h. Potem trafi do sklepu.

w

Sesja Q&A

Pod koniec spotkania odbędzie się sesja Q&A, w czasie której będę odpowiadać na pytania, jakie pojawią się w czasie webinaru.

Premiera ebooka

Podczas webinaru odbędzie premiera ebooka „Rozprawa rozwodowa bez tajemnic”. Połączona ze specjalnymi bonusami dla wszystkich osób, które były obecne.

Kto poprowadzi webinar?

Poznajmy się

Sosnowiec Adwokat Marta Szkliniarz

Nazywam się Marta Szkliniarz, jestem adwokatem i mediatorem. Już od ponad 15 lat pomagam  budować bezpieczną i stabilną przyszłość Twoją i Twojej rodziny. Wspierając Was na drodze do lepszego i spokojniejszego życia. Jestem praktykiem z krwi i kości.

Dlatego wiem, że każdy rozwód jest trudny i łatwo pogubić się w tej sytuacji, szczególnie gdy towarzyszą nam silne emocje. W tym uczucie przytłoczenia i obawa o jutro.

Nie wiemy czego możemy się spodziewać, na co zwracać uwagę, czy nawet jak się przygotować do konfrontacji na sali sądowej.

W swojej pracy często obserwuję ludzi, którzy z tego powodu czują się przerażeni. Są zakłopotani poruszając się po korytarzach sądowych. Nie wiedzą jak się zachować, co wolno, a czego nie. Paraliżuje ich każdy list z sądu.

Takie odczucia nie są rzadkością. I to zupełnie normalne.

Dla mnie, prowadzenie sprawy rozwodowej, czy wizyta w sądzie to dzień powszedni. Prowadziłam setki jeśli nie tysiące różnych spraw, a z pewnością spędziłam tysiące godzin na sali sądowej. Zatem, jak się domyślasz, wiele już widziałam i słyszałam. Także, jak osoby stawiające swoje pierwsze kroki w sądzie – popełniają błędy, a wręcz szkodzą sobie – nieświadome praw i obowiązków. A gdyby je znały?

Nie jestem niestety w stanie osobiście pomóc każdemu. Chociaż bardzo bym chciała. Pomyślałam jednak, że mogę się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w inny sposób – stąd m.in. pomysł na ten webinar.

Zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci w sposób świadomy podejść do rozwodu. Tak, żebyś nie dała się zaskoczyć i przeszła przez niego ze spokojniejszą głową.

Do usłyszenia!

Marta Szkliniarz

Zapisz się

na bezpłatny webinar

Środa, 13 września 2023, godzina 20:00

Weź sprawy w swoje ręce. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pin It on Pinterest

Share This